Pod Bukową Górą
Beata i Andrzej Zygmuntowie
22 - 470 Zwierzyniec, Sochy 1D
gm. Zwierzyniec, woj. lubelskie
tel. kom: +48 609 298 000  zwierzyniec, poczta

Agroturystyka dla rodzin z dziećmi

- dużo przestrzeni oraz kontakt ze zwierzętami gospodarskimi. Przytulne pokoje dla rodzin.

Zwierzyniec
to doskonałe miejsce wypadowe do wszystkich atrakcji Roztocza.

Niemal całe Roztocze znajduje się pod ochtroną. Roztoczański Park Narodowy wraz z czterema parkami krajobrazowymi, licznymi rezerwatami i pomnikami przyrody stanowi nie lada atrakcję dla turystów. Roztoczańskie szlaki turystyczne, a w szczególności sciężki spacerowe i rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku. Całość uzupełniają niesamowite panoramy, niepowtarzalne widoki, które gwarantują moc wrażeń. 
 
 

Niewiele jest w Polsce miejsc tak urokliwych i malowniczych jak Roztocze. Teren Roztocza należy do najbardziej znanych i chętnie odwiedzanych przez turystów nie tylko z Polski. Sprzyja temu rozbudowana sieć szlaków turystycznych i nagromadzenie dużej ilość atrakcji przyrodniczych. Występują tu zarówno ogromne kompleksy leśne jak również licznie rozsiane wydmy, jary i wąwozy o stromych zboczach.  Ze względu na duże różnice wysokości rzeki mają charakter górski.

Niezwykłe bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, walory środowiska naturalnego nieskażone przez cywilizację, czyste rzeki, lasy i powietrze tworzą specyficzny mikroklimat sprzyjający turystyce.

 

Copyright 2019, Pod Bukową Górą, All Rights Reserved
Design by Agroturystyka Zwierzyniec